2006: Domowa wygrana!

2006: Domowa wygrana!

UKS Ruch Radzionków – KS MOSiR Sparta Zabrze 4:1 (3:0)Trampkarze starsi podchodzili do tego spotkania w mocno okrojonym składzie ze względów zdrowotnych zawodników, przez co kolejne szanse otrzymali zawodnicy rocznika 2007. Braki kadrowe były prawie niezauważalne – bardzo dobra pierwsza połowa, w której drużyna na niewiele pozwoliła gościom z Zabrza i wykorzystała większość swoich okazji. Szaleńcze ataki Sparty w drugiej części gry pozwoliły im na strzelenie, jak się później okazało, tylko honorowego gola. Szczelna defensywa i skuteczny atak zapewniły kolejne 3 punkty w rozgrywkach ligowych! Aro, Adaś, Oli – szybkiego powrotu do zdrowia!

Skład: Kowalczyk, Burda, Glonek, Czornik, Klimek, Misiak, Kotara, Ćwięczek, Caban, Treter, Szolc, Ciongwa, Segert, Ciesielski, Żerdziński, WyporskiBramki: Glonek, Kotara, Caban, Szolc