2002/3: KS Ruch Radzionków – GKS Katowice/KOS Victoria 0:3, 7:0

Juniorom Starszym w miniony weekend nie udało się powiększyć dorobku punktowego w ILW z GieKSą, zdecydowanie jednak odrabiając stratę w IILW z kolejnym reprezentantem okręgu Częstochowa. Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dla nas fatalnie, niewymuszone błędy znacznie przyczyniły się do utraty dwóch bramek i na drugą połowę musieliśmy wyjść z nowym pomysłem na ten mecz. Po przerwie zespół dążył do odrabiania strat, stałe fragmenty gry na bramkę gości wykonywane były seriami, jednak nie udało nam się ich zamienić na bramki. Skutkiem otwartej gry Ruchu była natomiast trzecia bramka dla gości w ostatnich minutach spotkania, która ostatecznie zamknęła mecz.
Niedzielne spotkanie odbyło się w całości pod kontrolą zawodników z Radzionkowa i bardzo cieszy fakt że po ostatnim wypadku w meczu z zespołem Stradomu, nie straciliśmy bramki zdobywając ich aż siedem. Za kilka dni czekają nas derby z Polonią w Bytomiu i wyjazd na Zagłębie Sosnowiec.

ILW: KS Ruch Radzionków 0:3 GKS Katowice S.A.

Skład: Mitas, Kalemba, Pażdzior, Czudaj(80′ Rybak), Radzikowski, Kudlek(46′ Szlenk), Turczyn(46′ Łukasiak), Deptała, Wawrzinossek, Dudziński, Żydek(70’Mazur); trenerzy: Majsner, Panońko

IILW: KOS Victoria Częstochowa – KS Ruch II Radzionków 0 : 7

bramki: Mazur x3, Podleszka, Szromek, Szymański, Jabłońsk
Skład: Barbarczuk(75′ Gruner), Rybak(55′ Golik), Potocki, Podleszka, Łukasiak(55′ Matyjaszczyk), Turczyn(65′ Jabłoński), Kotalczyk(65′ Szymański), Kudlek(65′ Wesołowski), Niewiedzioł(75′ Musik), Mazur, Szromek; trenerzy: Majsner, Panońko