2012: Turniej w Szombierkach

2012: Dnia 27.09.2020 roku w Bytomiu przy ul. Modrzewskiego 3 odbył się już drugi turniej Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii ŻAK F1 (rocznik 2012). Oprócz gospodarzy czyli Szombierek Bytom udział wzięły zespoły JSS Silesia Piekary Śląskie, Sokoła Orzech i nasza drużyna UKS Ruch Radzionków. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy z Piekarami, zespołem z którym mieliśmy rachunki do wyrównania po ostatnim tygodniu, lecz niestety i tym razem doznaliśmy porażki 7:1. Musimy wciąż ciężko trenować aby na kolejnym turnieju wypaść lepiej. Kolejne spotkanie wygraliśmy 11:0 z gospodarzami. Mecz przebiegał pod nasze dyktando i bardzo cieszy, że chłopcy szybko wymazali z pamięci wcześniejszy mecz. Na zakończenie rozgrywek mierzyliśmy się z Sokołem Orzech. Wygrana 7:1 przypieczętowała nasze II miejsce tego dnia. Warto zaznaczyć, że tego dnia na listę strzelców wpisali się wszyscy nasi zawodnicy. Serdecznie dziękujemy rodzicom, kibicom i organizatorom za świetnie spędzony czas.

Podsumowanie :

UKS RUCH RADZIONKÓW 7:1 Sokół Orzech