2008: UKS Ruch Radzionków 8:1 AP TEAM Gliwice

Ostatni mecz kontrolny zespołu Młodzika w 2020 roku zakończony pewnym zwycięstwem. Sparing tym razem rozegrany w formacie 2x45min w pierwszych minutach miał charakter poznawczy, oba zespoły rozpoczęły go ostrożnie. Goście imponowali warunkami fizycznymi, Ruch jednak z każdą minutą wyglądał na zespół mocniejszy piłkarsko i cierpliwie wykorzystując całą szerokość boiska budował swoje ataki. Długo nie mogliśmy doczekać się goli, gdy już jednak pierwszy strzał znalazł drogę do siatki, to w ostatnim kwadransie pierwszej połowy, z kolejnych trzech trafień – w tym również dla gości – cieszyli się zawodnicy.
W drugiej połowie Ruch regularnie podwyższał wynik spotkania, zachowując przy tym skuteczność i determinację w obronie. Z dużym uśmiechem kończymy zatem rywalizację w tym roku i już spoglądamy w okres przygotowawczy do kolejnej rundy wiosennej.UKS Ruch Radzionków 8:1 AP TEAM Gliwice
bramki: Zawada x2, Paliga, Małota, Nowowiejski, Kadłubek, Choczaj, Machura
Skład: Kościelny, Sapa, Buchacz, Choczaj, Cieślik, Ciężkowski, Domek, Gaida, Goliński, Kadłubek, Machura, Małota, Miłek, Niewiadomski, Nowowiejski, Olszowski, Paliga, Więckowski, Zawada, zaw. testowany1, zaw. testowany2; trenerzy: Panońko, Sosinka