Siatkówka: Dwie wygrane w ostatni weekend przedświąteczny Młodziczek!!

W sobotę drużyna naszych dziewczyn grała swoje dwa ostatnie mecze w tym roku w Dąbrowie Górniczej. W pierwszym meczu przyszło im się zmierzyć z drużyną z Mikołowa. Mecz był jedną wielką sinusoidą, ale w tie-breaku dzięki skutecznej zagrywce wygrywamy 2:1. Drugim przeciwnikiem był dobrze nam znany „UKS Dąbrowiak”, z którym mieliśmy już okazję grać w finale turnieju przedligowego. W pierwszym secie dzięki rewelacyjnym atakom, przyjęciu i stabilnej zagrywce wygrywamy 25:13. Drugi set idziemy „łeb w łeb” do piętnastego punktu, natomiast później zostajemy ustrzeleni zagrywką i przegrywamy go 19:25. Tie-break zaczynamy i w pewnym momencie jest… 13:0!!! dzięki fantastycznej zagrywce naszej rozgrywającej i grze z kontry. Ostatecznie wygrywamy 15:2 i cały mecz 2:1.
Teraz chwilę odpoczynku i wracamy po świętach!!