2008: UKS Ruch Radzionków 5:2 APN GKS Tychy

Pierwsze w nowym 2021 roku spotkanie kontrolne zakończyło się po myśli rocznika 2008. Mecz rozegrany w formacie 3×30 minut, miał również trzy odsłony pod kątem piłkarskim. Najbliżej naszych oczekiwań wypadła pierwsza tercja, choć zarówno w pierwszej, jak i drugiej części gry, sytuacji strzeleckich było bardzo dużo, bramki dla Ruchu padły tylko 4 i nie ustrzegliśmy się błędów na własnej połowie, co wykorzystali goście zdobywając 2 trafienia. Ostatnia odsłona już na początku przyniosła bramkę, lecz była zdecydowanie najmniej zdyscyplinowana w rywalizacji obu stron. Cieszy zwycięstwo na otwarcie okresu przygotowawczego, w najbliższym tygodniu sparować będziemy z Polonią Bytom i Unią Oświęcim.

UKS Ruch Radzionków 5:2 APN GKS Tychy
bramki: Małota, zaw. testowany, Nowowiejski, zaw. testowany, Buchacz

Skład: Kościelny, Sapa, Zawada, Miłek, Ciężkowski, Mazur, Więckowski, Niewiadomski, zaw. testowany, Olszowski, Gaida, Machura, zaw. testowany, Nowowiejski, Paliga, Domek, Małota, Buchacz, Kadłubek, Stawicki; trenerzy: Panońko, Dyrda