UKS Ruch Radzionków ze srebrnym certyfikatem PZPN!

Świetne wieści z Polskiego Związku Piłki Nożnej. W drugiej połowie grudnia 2020 roku centrala PZPN podjęła decyzję o nadaniu Certyfikatów na Cykl II Programu Certyfikacji. W programie udział wzięło 100 szkółek piłkarskich z całej Polski. Przez wszystkie trwające ponad 2 miesiące etapy oraz wizyty monitorującą oraz wstępną pozytywnie przeszło 36 klubów. Wśród nich znalazł się UKS Ruch Radzionków, który uzyskał jedną z najwyższych ocen:
– 1 miejsce spośród srebrnych certyfikatów,
– 2 miejsce spośród wszystkich startujących podmiotów.
Bardzo wysoko został również oceniony autorski program szkolenia UKS Ruch Radzionków, który został napisany przez trenerów naszego klubu. Zapewnia on wysoki poziom szkolenia dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych. Program certyfikacji szkółek PZPN to potwierdzenie najwyższych standardów, bezpieczeństwa oraz odpowiedniej jakości szkolenia. Program certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to przede wszystkim pewność, że zawodnicy trenują w najlepszych warunkach.

Link do strony PZPN:
https://www.laczynaspilka.pl/program-certyfikacji-pzpn-dla-szkolek-pilkarskich/certyfikaty-na-drugi-cykl-programu-przyznane1?fbclid=IwAR0r9dDzS41JdAL5JEwqlonvigymntCqbrLRjOIvIFC5vGwiMxXyuzB8BkU