2006: Wysoka skuteczność w meczu z Andą

Po dwóch tygodniach spędzonych na hali udało się w końcu wyjść na pełnowymiarowe boisko. Mimo treningów na skróconym i zawężonym polu gry drużyna dobrze poradziła sobie z dużo większą przestrzenią. Cieszy, że zawodnicy zrealizowali zadania z ostatniego przepracowanego mikrocyklu. Choć momentami był widoczny brak treningów na zielonej murawie kolejne spotkanie kontrolne trzeba zaliczyć do udanych!
Dziękujemy chłopakom z Piekar Śląskich za sparing, a trenerowi Mirkowi Woźnikowi za zdjęcia!

UKS Ruch Radzionków – GKS Andaluzja Brzozowice 2005/6 9:0 (4:0)

Bramki: Glonek x2, Bolacki x4, Szolc, Misiak, Krysiak

Skład: Polak, Kowalczyk, Treter, Segert, Anczok, Ciongwa, Klimek, Czornik, Glonek, Krysiak, Burda, Kotara, Misiak, Bolacki, Szolc, zawodnik testowany 1; trener: Malok