KOLEJNY KAPITALNE WYSTĘPY SIATKAREK I POWOŁANIA NA KONSULTACJE DO KADRY POLSKI U14!

MŁODZICZKI:
W ubiegły weekend Nasze siatkarki zagrały dwa mecze w Częstochowie. Pierwszy mecz zagrały z MKS MOS Płomień Sosnowiec, z którym rywalizowaliśmy już w poprzednim etapie. Od samego początku mecz toczył się po Naszej myśli, dzięki kapitalnej zagrywce całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando – wygrywamy 2:0 (25:18, 25:14).
Drugi mecz gramy z równie dobrze Nam znaną i utytułowaną drużyną KS Częstochowianka. Pierwszy set rozpoczęliśmy strasznie nerwowo i nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej gry i przegrywamy go dość gładko. W drugim secie nasze dziewczyny zmobilizowały się i po dobrej grze w ataku, oraz mocnej zagrywce wygrywamy i doprowadzamy do tie-breaka. W ostatnim secie do połowy gramy koncertowo, natomiast w końcówce minimalnie lepsze okazały się gospodynie. Przegrywamy 1:2 (12:25. 25:21, 10:15)
Skład: Adamczyk Julia, Bloch Wiktoria, Kuźniak Marlena, Mech Julia, Mikolasek Marta, Pawlik Magdalena, Soremska Wiktoria, Torbuś Kinga, Niżewska Aleksandra, Wielbińska Magda, Winszczyk Aleksandra, Winszczyk Zuzanna; Trener: Patryk Kogut

MINISIATKÓWKA, CZWÓRKI:
W niedzielę nasze „czwóreczki” grały kolejny etap minisiatkówki w Częstochowie. Zagrały 3 mecze, wygrywając kolejno 2:0, 2:0, 2:1 z drużynami z Częstochowy, oraz Pyskowic. W jednym ze spotkań wygrały seta 15:0!!! Przechodzimy do kolejnego etapu nie przegrywając ani jednego meczu!!!
Skład: Julia Kwiecińska, Aleksandra Niżewska, Aleksandra Winszczyk, Zuzanna Winszczyk, Marta Patalas; Trener: Patryk Kogut

POWOŁANIA NA KONSULTACJE DO KADRY POLSKI U14:Cztery nasze dziewczęta, JULIA KWIECIŃSKA, ALEKSANDRA NIŻEWSKA, AMELIA WELC, ALEKSANDRA WINSZCZYK dostały powołanie na konsultacje do Kadry Polski U14, które odbędzie się 14.03 w Dąbrowie Górniczej.
Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy zostały zauważone i docenione! TRZYMAMY MOCNO KCIUKI!!!