2004/5: Pogrom w III LW

W czwartek 29 kwietnia w godzinach wieczornych rozegraliśmy spotkanie ligowe z zespołem „Amatora” Rudziniec. Mecz od samego początku był rozgrywany pod nasze dyktando. W pierwszych minutach mieliśmy kilka sytuacji na zdobycie gola, lecz celowniki w naszym zespole były nie najlepiej nastawione. Najszybciej wyregulował go Daniel Bolacki, strzelając do przerwy 4 gole. Wynik na 5:0 do przerwy ustala dobrze dysponowany tego dnia Bartosz Żurek. Po zmianie stron następuje 5 korekt w składzie „Cidrów”. Zmiennicy dobrze wchodzą w mecz strzelając szybko bramkę, której autorem jest Jakub Więckowski. W ostatnich 10 minutach zespół nasz zdobywa 4 bramki, z czego Damian Pitas ustrzeliwuje hattricka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:0 dla „Ruchu”.