2005/06: TS Gwarek Tarnowskie Góry 2-7 KS Ruch II Radzionków (III LW)

Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem. Powodem był stan boiska piłkarskiego, który jak na dzisiejsze czasy znacznie odbiegał od normy. Gdy już zaczęliśmy grać pierwsza nasza akcja ofensywna kończy się strzałem na bramkę i prowadzimy 1:0. Gra na boisku toczy się głównie na połowie przeciwnika, czego powodem są kolejne dwie bramki dla naszej drużyny. Gospodarze odpowiedzieli bramką kontaktową wykorzystując brak porozumienia między naszymi obrońcami. Gol wlał w serca rywali nadzieję, a ta przeniosła się na ich krótkotrwałą przewagę. Po przerwie nastąpiły w naszym zespole zmiany, które pomogły nam podkręcić tempo meczu. Rywale nie potrafili go wytrzymać i tracili kolejne bramki. W ostatnich 20 minutach gospodarze zdobywają drugą bramkę ze stałego fragmentu gry. To podrażniło naszych chłopców, którzy odpowiedzieli dwoma trafieniami. Po 90 minutach w pełni zasłużenie wygrywamy 7:2.