2005/06: KS Ruch Radzionków 6-0 ROW Rybnik (I LW)

W niedzielny poranek 24 października przyjechał do nas zespół z Rybnika. Mimo, że dzieli nas spora odległość, byli punktualni i gotowi do meczu podobnie jak my. Gorzej było z trójką sędziowską, która nie dojechała na mecz mistrzowski. Awaryjnie sędziował nam sędzia, który był przewidziany na mecz młodszego rocznika. Od pierwszego gwizdka narzuciliśmy swój styl grania, co przyniosło efekty po 10 minutach kiedy pierwszy raz trafiliśmy do siatki. Posiadamy przewagę w posiadaniu piłki, lecz nasze akcje są rwane. Brakuje nam dokładności i cierpliwości. Drugą bramkę zdobywamy lobując bramkarza strzałem zza pola karnego. Trzecia bramka była bliźniaczo podobna. Do przerwy wynik 3:0. Po zmianie stron przebieg meczu nie uległ zmianie – dalej posiadaliśmy duża przewagę i dokumentowaliśmy ją strzeleniem kolejnych bramek. W tym meczu kilku zawodników zaliczyło debiut na poziomie I Ligi Wojewódzkiej. Po wyniku widać, że zdali egzamin – wygrywając 6:0 dopisaliśmy 3 punkty do naszego dorobku.