2013 – Komplet zwycięstw na własnym boisku

W środowe popołudnie „Ruch” gościł rywali na boisku w Radzionkowie. Kibice zgromadzeniu przy ul. Knosały 113 obejrzeli 60 minut bardzo zaciętych pojedynków. „Cidry” słabo rozpoczęły pierwsze spotkanie z „Szombierkami”, lecz z każdą minutą młodzi zawodnicy zaczęli się rozkręcać i ostatecznie udało im się wygrać. Drugie spotkanie z „Olimpią” od samego początku było pod naszą kontrolą, podobnie jak trzeci mecz. Bardzo przyjemnie się ogląda poczynania młodych zawodników „Ruchu”. Cieszyć może fakt, że chłopaki chcą grać w piłkę, składnie budując swoje akcje wieloma podaniami, a konsekwencja i ciężka praca na treningach ma odzwierciedlenie w wynikach.

UKS „Ruch” Radzionków 5:3 Szombierki Bytom
UKS „Ruch” Radzionków 3:1 Olimpia Piekary Śląskie
UKS „Ruch” Radzionków 7:3 Gwarek Tarnowskie Góry