UKS Ruch Radzionków trzyma się mocno srebrnej gwiazdki!

Niemal rok temu Uczniowski Klub Sportowy Ruch Radzionków uzyskał przyznawaną przez Polski Związek Piłki Nożnej srebrną gwiazdkę i został oficjalnie przyjęty w poczet certyfikowanych szkółek piłkarskich. Świadczy to oczywiście o prestiżu szkółki oraz wysokim poziomie szkolenia sportowego. Zawodnicy w kategoriach od skrzata do młodzika biorą udział w treningach prowadzonych zgodnie z autorskim programem szkolenia. Każdy z trenerów prowadzących musi mieć odpowiednio wysokie kwalifikacje, wykonywać szereg konspektów oraz mikrocykli, które sprawdzane przez koordynatora, trafiają do bazy certyfikacji. Klub jest po licznych kontrolach ze strony PZPN-u, zarówno związanych z dokumentacją jak i z samym procesem treningowym

Wszystkie kontrole Klub przeszedł pozytywnie, co daje jeszcze większą motywację do kształcenia młodych piłkarzy i jest potwierdzeniem najwyższej jakości szkolenia piłkarskiego w Radzionkowie!

Przypominamy, że ciągle prowadzimy nabór uzupełniający w rocznikach 2009-2017! Przyjdź i sprawdź się!

Zapraszamy do kontaktu: 606257086!