2005/06: KS „Ruch” Radzionków 0-1 BTS „Rekord” Bielsko-Biała (I LW)

Ostatni domowy mecz tej jesieni rozegraliśmy z liderującym „Rekordem” Bielsko-Biała. Od pierwszych minut meczu mieliśmy swój plan na ten mecz” niska obrona i przechwyty w środkowej części boiska miały stwarzać dla nas sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie byliśmy za mało agresywni w pierwszej linii obrony, a to powodowało, że bardzo rzadko zagrażaliśmy bramce gości. Pozytywem dla nas był fakt, że zespół z Bielska-Białej też nie zagrażał naszej bramce, chodź posiadał dużą przewagę w posiadaniu piłki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Druga zaczęła się podobnie, chodź to my pierwsi przeprowadziliśmy groźną kontrę, lecz zabrakło w niej wykończenia. W 55 minucie niestety tracimy bramkę: dośrodkowanie z bocznego sektora, brak zrozumienia obrońców z bramkarzem i piłka wpada do naszej bramki. W naszym zespole nastąpiły 3 zmiany, mecz stał się bardziej wyrównany, gdyż musieliśmy przenieść grę w środkową cześć boiska. Mieliśmy swoje sytuacje do wyrównania, lecz zabrakło nam w tym dniu szczęścia. Goście dowieźli ten wynik do końca. Po ostatnim gwizdku padli na murawę z wyczerpania, ale z radosnymi twarzami. Brakło niewiele by sprawić niespodziankę na naszym boisku.