2007: AP „Team” Gliwice 2-2 UKS „Ruch” Radzionków (III LW)

Bardzo ciekawy i zacięty mecz obejrzeli dzisiaj Gliwicach kibice, którzy wybrali na się stadion „Fortuny”. Obydwa zespoły, AP „Team” oraz „Ruch”, miały świadomość stawki spotkania i robiły wszystko aby zgarnąć 3 punkty. Rywalizację lepiej rozpoczęli „żółto-czarni”, którzy nieznacznie przeważali i potwierdzili dobrą grę golem w 31 minucie po rzucie rożnym. Taki stan utrzymał się do 40 minuty. Po zmianie stron bardzo szybko pada drugi gol dla „Ruchu” i mecz wydaje się być kontrolą radzionkowian. Nic bardziej mylnego… Gospodarze nie dali za wygraną: w 61 minucie zdobyli bramkę kontaktową, a w 68 wyrównali stan rywalizacji. Ostatnie 10 minut było niezwykle emocjonujące, oba zespoły miały swoje szanse bramkowe, a kibice raz po raz wstawali z krzesełek. Więcej goli jednak już nie padło, co oznaczało podział punktów i emocje w ostatniej kolejce ligowej. Dziękujemy rywalom za walkę fair play, a kibiców już zapraszamy na niedzielę 14 listopada do Radzionkowa, gdzie będziemy podejmować drużynę MKS „Zaborze” Zabrze. SMS?? OH YEESSS!!!