2013 (grupa szkolna): Intensywny listopad

Za zawodnikami II klasy SP bardzo intensywny listopad. Po zakończeniu sezonu młodzi zawodnicy rozpoczęli turniejowy okres. Głównym celem trenera oraz zawodników na ten okres, niewątpliwie jest rozwój indywidualny oraz drużynowy, dobra zabawa podczas etapu nauki oraz radość z gry, a wyniki to rzecz drugorzędna, które są odzwierciedleniem ciężkiej pracy na treningach.
7 listopada rozegraliśmy turniej w Zabrzu – „Bumerang Cup”. W turnieju udział wzięło 18 drużyn, z drugiego miejsca w grupie udało się awansować do grupy „Ligi Mistrzów”, w której zdobyliśmy 7 na 15 punktów i ostatecznie kończymy turniej na V miejscu.
13 listopada rozegraliśmy turniej w Katowicach – „Kopalnia Futbolu Cup”. W turnieju udział wzięło 12 drużyn, z grupy wychodzimy z 3 miejsca i rozgrywamy PLAY-OFF o finały. W ćwierćfinale nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i pewnie pokonali zespół Sparty Katowice, w półfinale po zaciętym spotkaniu wygrywamy z Unią Kosztowy 4-2 i tym samym meldujemy się w finale. Po zaciętym pojedynku finałowym musieliśmy uznać wyższość przeciwników z AP 21 Chrzanów, którzy wygrali 5-4. Ostatecznie turniej kończymy na II miejscu.22 listopada wybraliśmy się reprezentować SMS Radzionków w eliminacjach powiatowych „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W turnieju wzięliśmy udział w kategorii starszej U-10 i udało się naszym zawodnikom wygrać swoje dwa mecze i awansować dalej.
27 listopada rozegraliśmy turniej w Zabrzu – ABC Sportu. W turnieju udział wzięło 12 drużyn, grupę kończymy z kompletem zwycięstw i awansujemy do półfinału, który również wygrywamy 4-0 z drużyną ŁTS Łabędy i tym samym meldujemy się w finale. Po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu finałowym z Polonią Bytom mecz kończy się remisem 2-2. O zwycięstwie zadecydował konkurs rzutów karnych, w którym wygrywamy 2-0 i wygrywamy cały turniej nie odnosząc porażki. W grudniu kolejne wyzwania