Informacja o 1% za rok 2020 – DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE

Miło nam poinformować, że w ogłoszonym w poprzednim roku konkursie na przekazanie jak największej kwoty z 1% podatku, zwycieżył rocznik 2003 !!
W ostatnich dniach Fundacja Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci”, za pośrednictwem której były przekazywane kwoty od rodziców i sympatyków, poinformowała nas o dokonanym rozliczeniu. Suma wpłat od podatników za rok 2020, którzy w celu szczegółowym wpisali nasz klub, wyniosła 9 685, 01 zł. Największą kwotę spośród wszystkich roczników przekazali rodzice i sympatycy, którzy użyli dopisku „rocznik 2003”.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyspozycje przekazania 1% na rzecz UKS „Ruchu” Radzionków!! Jak co roku całość kwoty zostaje przeznaczona na zawodników klubu, co zostaje udokumentowane fakturami.
Rozstrzygając konkurs informujemy, że zwycięskie gadżety klubowe i szkolne, zostaną przekazane zawodnikom przed Świętami Bożego Narodzenia

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd UKS „Ruch” Radzionków