Rocznik 2012 ciągle w grze

Rocznik 2012 po zakończonej lidze Orlika Młodszego E2 mocno pracuje w okresie zimowym. Chłopcy trenują 3 razy w tygodniu, a weekendowo rozgrywają turnieje. Trener Mateusz Flegel podkreśla, że bez ogromu pracy Zarządu Klubu i pomocy rodziców wyjazdy na tak świetne i mocne turnieje (woj. opolskie, łódzkie, śląskie) nie byłyby możliwe, dlatego w tym miejscu chciałby wraz z zawodnikami bardzo PODZIĘKOWAĆ za możliwość rozwoju w komfortowych warunkach! W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w turnieju w Głuchołazach (3 m-ce), Opolu (4 m-ce), Radzionkowie (1 m-ce) oraz w Radomsku (5 m-ce). Na przestrzeni ostatnich tygodni rywalizowaliśmy z takimi zespołami jak Wisła Płock, Odra Opole, Wesoła Warszawa, SMS Łodź, RAP Radomsko, Hattrick Głuchołazy, GKS Katowice, Piast Gliwice, Skra Częstochowa. Rywalizacja z mocnymi przeciwnikami rozwija piłkarsko naszych młodych zawodników, a wyjazdy dwu-trzy dniowe na turnieje wpływają korzystnie na integrację i rozwój osobowy każdego z chłopców. Dlatego mając na uwadze powyższe nie możemy się już doczekać kolejnych wyjazdów (18-19 grudnia „Bielik Cup” w Zabrzu oraz 15.01 „Master Cup” w Tychach).