Dziękujemy za wsparcie w ramach programu „KLUB” !!

W piątek 19 czerwca do radzionkowskiej hali MOSiR-u zawitała Pani Minister Sportu Danuta Dmowska – Andrzejczuk. Razem z Panią Poseł Barbarą Dziuk przekazała ona przedstawicielom klubów sportowych z terenu Radzionkowa i gminy Świerklaniec symboliczne bony finansowe. Środki finansowe zostały rozdysponowane w ramach programu „KLUB”, mającego na celu rozwijanie sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ruch” Radzionków bon odbierał Prezes Henryk Sobala razem z dwójką zawodników: Szymonem i Wojtkiem. Bardzo dziękujemy rządowi za program i przyznany z tego tytułu grant. Wśród klubów, które otrzymały wsparcie znalazło się 7 organizacji z Radzionkowa:

1. Uczniowski Klub Sportowy „PMDK Ikizama Radzionków” – grant w wysokości 15 000 zł,
  2. Uczniowski Klub Sportowy Karate „Hajime” – grant w wysokości 10 000 zł,
  3. Uczniowski Klub Sportowy „Fun and Football” – grant w wysokości 15 000 zł,

4.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków – grant w wysokości 10 000 zł,

5.Stowarzyszenie „Cidry Lotajom” – grant w wysokości 10 000 zł,

1. Klub Sportowy „Ruch Radzionków” – grant w wysokości 10 000zł,
  2. Uczniowski Klub Sportowy „Ruch” Radzionków – grant w wysokości 10 000 zł.

Źródło: www.radzionkow.pl oraz https://www.facebook.com/MOSIRadzionkow