Sparing

Sparing wewnętrzny 2011 vs 2012 (grupa żółta)

W poniedziałek 22 czerwca zawodnicy UKS grup żółtych 2011 i 2012 rozegrali mecze sparingowe.
Grupy z uwagi na ograniczenia sanitarne związane z Covid-19 zostały podzielone na dwie drużyny i rozegrały ze sobą dwa spotkania po ok. 45 minut.
Pierwsze spotkanie zakończyło zakończyło się zwycięstwem rocznika 2011. Wynik spotkania 14:4

Rocznik 2012
Bramki:
Karol Jarek ⚽️
Kuba Kaminiorz ⚽️
Igor Gumulak ⚽️
Piotr Piekarczyk ⚽️
Skład: Jakuba Królik (bramkarz), Jakub Kaminiorz, Maksym Hajda, Karol Jarek, Piotr Piekarczyk, Jakub Szkotak, Igor Szczęsny, Wiktor Szczęsny.

Rocznik 2011
Filip Woźnica ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Karol Szołtysik ⚽️
Maksymilian Roter ⚽️⚽️
Szymon Sorychta ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Skład: Hubert Mucha (bramkarz), Filip Woźnica, Maksymilian Roter, Karol Szołtysik, Szymon Sorychta, Artur Małota

Drugie spotkanie również zakończyło zakończyło się zwycięstwem rocznika 2011. Wynik spotkania 12:4

Rocznik 2012
Bramki:
Michał Frej ⚽️⚽️⚽️
Kuba Kaminiorz ⚽️
Skład: Jakuba Królik (bramkarz), Jakub Kaminiorz, Michał Frej, Nikodem Wojtas, Aleksander Cieślik, Bartek Posmyk, Karol Jarek, Piotr Pikearczyk.

Rocznik 2011
Jakub Susa ⚽️⚽️⚽️
Philip Tobór ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Alan Strzelczyk ⚽️